Rezervovat  
cs

Novinky

Jarní sportovní vrchol ve Špindlerově Mlýně

Ve Špindlerově Mlýně se 7. a 8. března 2026 můžete těšit na dvě prestižní sportovní události, které přilákají fanoušky zimních disciplín z celé republiky i zahraničí. Připravili jsme pro vás přehled, co vás čeká na svazích i v areálech Sv. Petr.

.

FIS Světový pohár v alpském snowboardingu - POPRVÉ V ČESKU!

Sobota, 7. března 2026
Sv. Petr

Poprvé v historii České republiky hostí Špindlerův Mlýn závod Světového poháru v alpském snowboardingu – paralelní slalom mužů i žen. Na startu uvidíte nejlepší světové i české závodníky, kteří se utkají o body do celkového pořadí Světového poháru.

Tato atraktivní disciplína nabízí divákům dynamické souboje, rychlé průjezdy branami a napínavou atmosféru přímo na svazích Krkonoš.


Mistrovství ČR v rychlostním lyžování

Sobota a Neděle, 7. a 8. března 2026
Sjezdovky Sv. Petr, Stoh

Sobota i neděle bude patřit rychlostnímu lyžování, respektovanému sportovnímu klání, ve kterém si nejlepší čeští lyžaři změří síly ve vysokých rychlostech. Tato akce je součástí mistrovských soutěží a přináší dechberoucí souboje na kluzné trati, která je pro diváky připravena s maximální bezpečností i sportovním servisem.


Co si nenechat ujít

  • Napínavé souboje elitních snowboardistů v paralelním slalomu

  • Rychlostní lyžování s nejlepšími českými závodníky

  • Skvělá atmosféra na svazích Sv. Petr a Stohu

  • Možnosti občerstvení a posezení přímo v areálu

  • Perfektní sportovní zážitek pro rodiny i fanoušky zimních sportů

.

Na hotelu Praha zbývá pár volných pokojů! Proto neváhejte a rezervujte!

.

.

Pobytové balíčky

  • Last minute na otočku do Špindlu

    od 2 664 Kč

  • Velikonoční lenošení s tradicí ve Špindlu na 3 noci

    od 5 730 Kč

Novinky

  • LAST MINUTE: Na otočku do Špindlu
    LAST MINUTE: Na otočku do Špindlu

    Potřebujete si na chvíli odpočinout a změnit prostředí? Vyrazte na rychlý wellness pobyt do Hotelu Praha!

  • Restaurace je nově na Facebooku i Instagramu!
    Restaurace je nově na Facebooku i Instagramu!

    Naše restaurace má nyní vlastní profily na sociálních sítích.

  • Speciální nabídka od 4.3. do 10.3.2026!
    Speciální nabídka od 4.3. do 10.3.2026!

    Přijďte si vychutnat naši aktuální speciální nabídku, kterou pro vás připravil tým kuchyně Hotelu Praha ve Špindlerově Mlýně.

Speciální nabídka