Rezervovat  
cs

Pobytové balíčky

Rozlučkový balíček pro nevěstu

2 noci / 3 dny polopenze

3 900 Kč

LAST
MINUTE

VIP PARADISE balíček na 3 noci

3 noci / 4 dny polopenze

6 900 Kč

LAST
MINUTE

Letní balíček na 3 noci ve všedních dnech

3 noci / 4 dny polopenze

4 800 Kč

LAST
MINUTE

Akce a novinky

 

Rezervujte si svůj pobyt

Využijte exkluzivní nabídku pobytových balíčků Hotelu Praha. Užijte si zasloužený relax s bohatou polopenzí, odpočinek v hotelovém SPA centru a pohodu ve venkovní vířivce pod širým nebem. Rezervace pobytu

 

Letní wellness pobyt v Hotelu Praha

Užijte si letní dny na čerstvém vzduchu s bohatou polopenzí a neomezeným vstupem do SPA relax centra. Rezervace pobytu

 

VIP Paradise balíček

Chcete si dopřát odpočinek plný péče a hýčkání takovým způsobem, který si užívala sama královna Kleopatra? Pak právě pro vás máme připravený luxusní wellness balíček na 3 noci, který vás zaručeně nadchne.

 

Dámská jízda ve Špindlu

Přijeďte si s kamarádkou odpočinout do Špindlerova Mlýna. Užijete si neomezený vstup do SPA relax centra a pohodu ve venkovní vířivce s lahví Bohemia sektu.

Hotel Praha **** Špindlerův Mlýn, ubytování Krkonoše

Hotel Praha **** se nachází v okouzlujícím prostředí Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Historie hotelu sahá až do roku 1875, do úplných počátků cestovního ruchu ve Špindlerově Mlýně. Pan Benjamín Hollmann si zde nejprve otevřel vůbec první špindlerovskou cukrárnu, zároveň provozoval v domě s č. p. 118 hostinec. Jeho syn Anton Hollmann zde pak od roku 1910 provozuje cukrárnu s kavárnou, a když se v roce 1942 majitelem domu stává pan Alfred Hollmann, vzniká zde hotel s cukrárnou, od r. 1946 známý jako hotel Praha.

Speciální nabídka
Hotel Praha ve Špindlerově Mlýně hodnocení